WELLNESS & SPA - Medite 4* - Сандански
Medite 4* - Сандански

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ЗА ЈАНУАРИ

Цени валидни за период на престој : 02.01 – 31.01.2018. 

СПА ХОТЕЛ МЕДИТЕ 4*

 

Вид на сместување

Недела – Четврток

Петок – Сабота

Двокреветна соба - стандард

54€

60€

Двокреветна соба – лукс

60€

66€

Студио

84€

96€

Луксузен апартман – со 2 спални

102€

132€

 

АПАРТ ХОТЕЛ МЕДИТЕ 3*

 

Вид на сместување

Недела – Четврток

Петок – Сабота

Двокреветна соба

25€

35€

Апартман со 1 спална и кујна

36€

50€

Апартман со 2 спални и кујна

78€

84€

 

Дополнителни услови :

Дете до 1.99 год. – бесплатно

Дете од 2-5.99 год. – доплата 4€

Дете од 6-11.99 год. – доплата 12€ 

Трет возрасен – доплата 12€

Доплата за полупансион – 12€ возрасен, 6€ дете

 

Цените се во евра по соба за 1 ноќевање и вклучуваат :

  • Сместување во соодветната соба на база ноќевање со појадок
  • Користење на СПА Центар
  • внатрешен и надворешен базен со минерална вода, фитнес, сауна парк
  • Паркинг

 

Во цената не е вклучено :

  • Туристичка такса 1 € по лице на ден
  • Патничко осигурување