LAST MINUTE
ЛЕТО 2018 - ГРЦИЈА
Kassandra - Tresor Sousouras 4* - Hanioti
Tresor Sousouras 4* - Hanioti

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2018 10% ПОПУСТ ( УПЛАТА 50% ДО 15.03.2018)

TRESOR SOUSOURAS ****HANIOTI ( EX. HANIOTI PALACE)           

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

1

28.04-31.05

01.10-14.10

01.06-12.06

16.09-30.09

13.06-30.06

01.09-15.09

01.07-20.07

21.08-31.08

21.07-20.08

DOUBLE GROUNDFLOOR

2 Adults

51

67

83

96

119

3 Adults

69

91

112

129

161

2Ad+1Ch(2-5.99)

51

67

83

96

119

2Ad+1Ch(6-12.99)

64

84

104

120

149

DOUBLE UPPER FLOOR

2 Adults

53

79

95

107

130

3 Adults

72

106

128

145

176

2Ad+1Ch (2-5.99)

53

79

95

107

130

2Ad+1Ch (6-12.99)

67

99

118

134

163

SINGLE STANDARD GROUNDFLOOR

1 Adult

52

61

79

89

110

Минимум престој

3

3

5

5

5

Опис: базен со дел за деца,ресторан,бар, пул бар,кафетериа,видео игри, сеф,детскоигралиште,паркинг,кошарка,спортови на вода

Соби: клима, ТВ,радио,мини бар(на барање), балкон со поглед на море,телефон

Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД