Vrasna & Stavros - Vila Tunde - Vrasna
Vila Tunde - Vrasna

 НЕА ВРАСНА е едно од најпопуларните туристички места во Грција, со прекрасна  песочна плажа, нуди можност за релаксиран летен одмор. На само неколку километри од Неа Врасна се наоѓаат Аспровалта и Ставрос, со што оваа дестинација се вбројува меѓу најбараните.

ТУНДЕ на 130 – 140 м од плажа 1/2, 1/3 и 1/4 студија(со по два дупли кревети или 1 дупли и два поединечникревети), опремени со: кујна, ТВ, купатило, тераса,WI-FI, клима уред - вклучена во цената.

Агенцијата организатор не може да  ја гарантира брзината ниту достапноста на интернетот во објектите каде што е наведен интернетот  како бесплатна услуга.

 

НЕА ВРАСНА

СТУДИЈА

ТУНДЕ

ПЕРИОД

НОЌИ

1/2

1/3

1/4

04.06-12.06

8

60

65

70

12.06-20.06

8

110

120

130

20.06-28.06

8

170

180

190

28.06-06.07

8

230

240

250

06.07-14.07

8

250

260

270

14.07-22.07

8

280

290

300

22.07-30.07

8

290

300

310

30.07-07.08

8

290

300

310

07.08-15.08

8

290

300

310

15.08-23.08

8

290

300

310

23.08-31.08

8

270

280

290

31.08-08.09

8

190

200

210

08.09-16.09

8

140

150

160

16.09-24.09

8

80

90

95

 

Цените се изразени во евра за наем на студио и аппартман за 8 ноќевања.

Автобуски превоз: Прилеп 05:00, Кавадарци 06:00 ч.

Враќање: Неа Врасна 13:00 по локално време.

Цена за превоз: 1600 ден (26 €) – повратен билет.

За деца до 14 год. 1000 ден. (16,5 €).

Напомена: Задолжително патничко здравствено осигурување - без франшиза до 65 год. - 200 ден, од 65 - 70 год. - 400 ден. до 14 год. - 150 ден.
За  хигиената во студијата за време на престојот се грижат самите клиенти.
Собите се напуштаат во 9:00 ч, а сместувањето  во 13:00 ч по локално време.