LAST MINUTE
ЛЕТО 2018 - ГРЦИЈА
Kassandra - Elinotel Polis 3* - Hanioti
Elinotel Polis 3* - Hanioti

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2018 20% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 27.04 ДО 13.06.2018 И ОД 16.09 ДО 14.10.2018 ( УПЛАТА 50% ДО 05.03.2018)

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2018 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 14.06 ДО 15.09.2018

( УПЛАТА 50% ДО 05.03.2018 )

 

ELINOTEL POLIS *** HANIOTI      38 СОБИ      www.polis-hotel.com

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

0/2

27.04-14.05

15.05-13.06

16.09-30.09

14.06-05.07

06.07-24.08

25.08-15.09

01.10-14.10

Double Room for Single Use

46

52

81

102

83

41

Double Standard

26

29

45

57

46

23

Double Superior

28

32

52

68

54

25

Трето лице

40%

40%

40%

40%

40%

40%

1 дете од 2-13.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Family up to 4 pax Standard

32

38

56

68

57

29

1 дете од 2-13.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-13.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Се вклучено

16

16

16

16

16

16

Деца од 2-13.99

9

9

9

9

9

9

Мин. престој

5

5

7

7

7

5

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: 200 метри од плажа, ресторан,бар, базен,детски базен,билијард

Соби: клима,ТВ,фрижидер, фен,телефон,балкон,чајник , фамилијарната соба е една просторија со спратни кревети

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД