LAST MINUTE
ЛЕТО 2018 - ГРЦИЈА
Kassandra - Grandotel 4* - Hanioti
Grandotel 4* - Hanioti

GRANDOTEL ****HANIOTI                                                       www.grandotel.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН ПЛУС

3

 

28.04-31.05

01.10-31.10

01.06-15.06

15.09-30.09

16.06-30.06

01.09-14.09

01.07-31.08

Single Standard

61

89

113

159

1 дете од 2-11.99 год.

7

9

14

17

Double Standard

36

52

67

94

Трето лице

14

20

26

31

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

9

12

16

21

Double Room Side Sea View

41

57

71

97

Трето лице

14

20

26

31

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

9

12

16

21

Double Room Sea Front

36

52

67

94

Трето лице

14

20

26

31

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Junior Suite 4 pax ( за соба )

108

153

197

277

Apartment 4 pax (за соба)

101

142

185

259

ДОПЛАТА ЗА СЕ ВКЛУЧЕНО

Возрасени

18

18

18

18

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

9

9

9

9

Мин. престој

3

3

5

7

Опис: ресторан, 2 бара, базен, ТВ салон, паркинг,интернет,менувачница,фитнес,пинг понг

Соби: клима,САТ ТВ,телефон,фрижидер

Stayovertax 3 EUR по соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

 
 

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2018 25% ПОПУCT ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 28.04 ДО 31.05.2018

( УПЛАТА 50% ДО 02.05.2018 )

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2018 20% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.06 ДО 30.09.2018

( УПЛАТА 50% ДО 02.05.2018)