WELLNESS & SPA - Hot Springs Spa 4* - с. Бања
Hot Springs Spa 4* - с. Бања

 

 

Hotel Hot Springs 4*, village Banya

https://hotsprings-spa.com/

ПЛАТИ 3, ПРЕСТОЈУВАЈ 4 НОЌИ ЗА ПЕРИОД 09.09 - 29.11,

Промо понудата не важи за период 20.09-24.09 и 10.10-14.10.2018

Цените се дадени по лице на ноќ, услуга Полупансион

Цените се изразени во евра, плаќање во денари по курс 1 еур = 62 мкд

Тип на сместување

13.07.2018 - 15.09.2018

16.09.2018 - 29.11.2018

30.11.2018 -
20.12.2018

Friday & Saturday

Sunday – Thursday

Friday & Saturday

Sunday – Thursday

Friday & Saturday

Sunday – Thursday

Person in Double comfort room

64,39 €

53,57 €

58,98 €

48,16 €

66,56 €

55,73 €

Person in Double Executive room

66,56 €

55,73 €

62,23 €

51,40 €

70,88 €

58,98 €

Person in Alpin Studio

78,46 €

66,56 €

65,47 €

56,82 €

78,46 €

66,56 €

Person in Junior suite

90,90 €

81,17 €

76,84 €

67,10 €

90,36 €

80,62 €

Цената вклучува

Ноќевање со појадок и вечера

Користење на внатрешен и надворешен базен со минерална вода, турска бања,
парна бања, солена соба, финска сауна - 80 и 90 степени, Санариум - Био сауна 65 степени, "rain walk",
ледена фонтана, тепидариум, лакониум

WIFI, паркинг, детско катче

Максимално сместување

DBL COMFORT ROOM - 2 + 0 pax

DBL EXECUTIVE ROOM - 2 +1 pax

ALPINE STUDIO - 2 +2 pax

JUNIOR SUITE - 2 +2 pax

Попусти

За резервации до 09.09 и после 29.11

Дете од 0 - 5.99 год на дополнително легло - бесплатно

ДЕТЕ ОД 6-11.99 год на прво дополнително легло плаќа 28 еур

Дете од 6-11.99 год на второ дополнително легло плаќа 19 еур

Возрасно лице на прво дополнително легло плаќа 36 еур

Возрасно лице на второ дополнително легло плаќа 28 еур

За резервации со престој во период 09.09-29.11

Деца од 0 - 8.99 год се сместуваат бесплатно

Деца од 9 -13.99 год плаќаат како по услови за деца

Лица над 14 год, плаќаат како возрасни лица