ЛЕТО 2018 - ГРЦИЈА
Kassandra - Tropical 3* - Hanioti
Tropical 3* - Hanioti

HOTEL TROPICAL*** HANIOTI                      www.hoteltropical.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

3

25.05-06.06

07.06-17.06

13.09-29.09

18.06-11.07

01.09-12.09

12.07-31.08

Double Room

30

36

46

49

Трето лице

70%

70%

70%

70%

1 дете од 6-11.99 г.

40%

40%

40%

40%

1 дете од 12-17.99 г.

60%

60%

60%

60%

Superior Dbl

33

40

49

53

Трето лице

70%

70%

70%

70%

1 дете од 6-11.99 г.

40%

40%

40%

40%

1 дете од 12-17.99 г.

60%

60%

60%

60%

Suite

38

43

52

59

Трето лице

70%

70%

70%

70%

1 и 2 дете од 6-11.99 г.

40%

40%

40%

40%

1 и 2 дете од 12-17.99 г.

60%

60%

60%

60%

Maisonette

38

43

52

59

Трето лице

70%

70%

70%

70%

1 и 2 дете од 6-11.99 г.

40%

40%

40%

40%

1 и 2 дете од 12-17.99 г.

60%

60%

60%

60%

Мин. Престој

1

4

7

7

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: отворен базен,детски базен,бар на базен,ресторан

Соби: клима,ТВ,сеф

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2017 20% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 25.05 ДО 06.06.2018

( УПЛАТА 50% ДО 15.04.2018)

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2017 20% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 07.06 ДО 11.07.2018 И ОД 01.09 ДО 29.09.2018 ( УПЛАТА 50% ДО 15.04.2018)

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2017 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 12.07 ДО 31.08.2018

( УПЛАТА 50% ДО 15.04.2018)

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.04.2018 10% ПОПУСТ ( УПЛАТА 50% ДО 15.05.2018 )