LAST MINUTE
ЛЕТО 2018 - ГРЦИЈА
Kotva 4*

Hotel Kotva 4*, Sunny Beach

https://kotva-bg.com/

10% попуст за резервации до 20.05.2018

Цената е дадена по лице на ноќ или наем на апартман, услуга All Inclusive

Цените се изразени во евра, плаќањето се врши во денари по курс 1 еур = 62 мкд

Тип на сместување

15.05.2018 - 05.06.2018  08.09.2018 - 30.09.2018

06.06.2018 – 19.06.2018

20.06.2018 – 04.07.2018
24.08.2018 – 07.09.2018  

05.07.2018 – 23.08.2018  

Цена по лице во двокреветна соба

27,74 €

36,44 €

47,86 €

62,00 €

Еднокреветна соба

33,72 €

50,03 €

60,91 €

98,98 €

Наем на апартман за 2ца возрасни + 2 деца или тројца возрасни

83,75 €

110,95 €

143,58 €

187,08 €

Цената вклучува

Ноќевање на услуга All Inclusive

Користење на 3 базена, мини аква парк, лежалки и чадори покрај базен, паркинг, интернет

Туристичка такса

Доплати

Паркинг - 5 еур на ден (се плаќа во хотел)

Попусти

Дете од 2 - 5.99 год. на допол. легло бесплтано

Прво дете од 6 - 11.99 год се сместува бесплатно

Второ дете од 6 - 11.99 год. добива попуст од 50%

Возрасно лице на дополнително легло добива 25% попуст