LAST MINUTE
ЛЕТО 2018 - ГРЦИЈА
Сончев Брег - Iberostar 4*
Iberostar 4*

Hotel Iberostar Sunny beach resort 4*, Sunny beach

https://www.iberostar.com/en/hotels/sunny-beach/iberostar-sunny-beach-resort

Цените се дадени по лице на ноќ, услуга All Inclusive

Цените се изразени во евра, плаќање во денари по курс 1 еур = 62 мкд

Тип на сместување

01.05.2018-25.05.2018 23.09.2018-15.10.2018

26.05.2018 - 12.06.2018 07.09.2018 - 22.09.2018

13.06.2018 - 29.07.2018 28.08.2018 - 06.09.2018

30.06.2018 - 27.08.2018

Цена по лице во двокреветна соба поглед парк

39,70 €

51,67 €

66,35 €

78,31 €

Цена по лице во трокреветна соба поглед парк (мин. 3 лица)

40,24 €

52,21 €

66,35 €

78,31 €

Цена по лице во двокреветна соба поглед страничен поглед море

43,51 €

56,56 €

70,70 €

84,84 €

Цена по лице во двокреветна соба поглед базен

43,51 €

56,56 €

69,61 €

83,75 €

Цена по лице во фамилијарна соба поглед парк

43,51 €

56,56 €

71,79 €

84,84 €

Цена по лице во фамилијарна соба страничен поглед море

46,77 €

60,91 €

76,14 €

91,37 €

Цената вклучува

Ноќевање - услуга All Inclusive

Туристичка такса

Маскимално сместување

Double room park view - 2 adults + 1 child or 3 audlts

Single room park view - 1 pax

Double room partial sea view - 2 adults + 1 child or 3 adults

Junior suite park view - 4 pax

Family room  park / partial sea view - 5 pax

Попусти

Дете до 1.99 год се сместува бесплатно

Дете од 2 - 12.99 год. на допол.легло во трокреветна соба - 50% попуст

Второ дете од 2 - 12.99 год на допол. легло во трокреветна соба - бесплатно

Дете од 2 - 12.99 год на допол. легло во двокреветна соба - 30% попуст

Прво и второ дете на допол. легло во фамилијарна соба добиваат по 50% попуст

Возрасно лице на допол. легло добива 25% попуст