ЛЕТО 2018 - ГРЦИЈА
Sarti - Vila Papus
Vila Papus

Студијата “ Papus” се наоѓаат во стариот дел на Сарти, на само 50м оддалеченост од море.
Куќата располага со трикреветни студија на втор кат, француски и еден единечен лежај каде е сместена и комплетно опремена кујна. Студијата располагаат со тоалет, тераса, тв, интернет, клима(се доплаќа) .
Четирикреветниот дуплекс апартман се наоѓа на високо приземје и е со две одвоени спални соби каде има по два единечни кревети и комплетно опремена кујна како трета просторија. Апартманот располага со тоалет, тераса, тв, интернет, клима(се доплаќа).

12% попуст За целосна уплата до 03.02.2018

 

Вонсезонски цени

Термин

Ноќевања

1/2

3. и 4. лице

20/5 – 27/5

7

39*

35*

27/5 – 3/6

7

49*

35*

3/6 – 10/6

7

65*

35*

10/6 – 17/6

7

109

35

17/6 – 24/6

7

159

35

24/6 – 1/7

7

179

35

Сезонски цени

Термин

Ноќевања

1/2студио

1/3 студио

1/4 дуплекс

1/7–8.7

7

310

330

405

8/7 – 15/7

7

360

390

475

15/7 – 22/7

7

395

430

525

22/7 – 29/7

7

395

430

525

29/7 – 5/8

7

395

430

525

5/8 – 12/8

7

395

430

525

12/8 – 19/8

7

395

430

525

19/8 – 26/8

7

360

390

475

26/8 – 2/9

7

330

360

445

Вонсезонски цени

Термин

Ноќевања

1/2

3. и 4. лице

2/9 – 9/9

7

169

35

9/9 – 19/9

10

129

35

19/9 – 1/10

12

79*

35*

Напомени и услови:
Цените во табелите се дадени во евра, плаќање исклучиво во денари 1 евро=62 ден
За користење на сопствен превоз, се одбива по 620мкд. (10 евра) од цената за првото и второто лице, од вонсезонските цени
Термините во табелите се денови на започнување и завршување на аранжманот
Цените означени со ѕвезда (*) се промотивни и не подлежат на попусти за ран букинг , превозот не се одбива од истите

Цена на превоз:

Возрасни 35 евра
Деца до 12 години 25 евра
Деца до 2 години бесплатно, без седиште
Максимум дозволено, сместување на едно дете до 5.99 години над бројот на кревети во секое студио/ апартман
Задолжително патничко-здравствено осигурување, информации во агенцијата