Sarti - Vila Panorama
Vila Panorama

Приземје + 1 кат
Оддалечност од море: 10 метри
Забелешка: Се наоѓа во новиот дел на Сарти.

12% попуст За целосна уплата до 03.02.2018

Вонсезонски цени

Термин

Ноќевања

1/2

3. и 4. лице

20/5 – 27/5

7

39*

35*

27/5 – 3/6

7

49*

35*

3/6 – 10/6

7

65*

35*

10/6 – 17/6

7

109

35

17/6 – 24/6

7

159

35

24/6 – 1/7

7

179

35

Сезонски цени

Термин

Ноќи

1/2студио сутерен

1/2 студио море

1/3 студио
стр. море

1/3 студио
поглед море

1/4 апп сутерен

1/5 апп поглед скали

1/5 апп скали/странично

1/7–8.7

7

285

385

415

445

385

465

505

8/7 – 15/7

7

325

425

445

485

425

505

545

15/7 – 22/7

7

355

455

495

535

455

545

575

22/7 – 29/7

7

355

455

495

535

455

545

575

29/7 – 5/8

7

355

455

495

535

455

545

575

5/8 – 12/8

7

355

455

495

535

455

545

575

12/8 – 19/8

7

355

455

495

535

455

545

575

19/8 – 26/8

7

325

425

445

485

425

505

545

26/8 – 2/9

7

305

405

425

465

405

485

525

Вонсезонски цени

Термин

Ноќевања

1/2

3. и 4. лице

2/9 – 9/9

7

169

35

9/9 – 19/9

10

129

35

19/9 – 1/10

12

79*

35*

Напомени и услови:
Цените во табелите се дадени во евра, плаќање исклучиво во денари 1 евро=62 ден
За користење на сопствен превоз, се одбива по 620мкд. (10 евра) од цената за првото и второто лице, од вонсезонските цени
Термините во табелите се денови на започнување и завршување на аранжманот
Цените означени со ѕвезда (*) се промотивни и не подлежат на попусти за ран букинг , превозот не се одбива од истите

Цените вон сезона се дадени по лице со вклучен превоз, цените во сезона се за наем на студио / апартман.

Цена на превоз:

Возрасни 35 евра
Деца до 12 години 25 евра
Деца до 2 години бесплатно, без седиште
Максимум дозволено, сместување на едно дете до 5.99 години над бројот на кревети во секое студио/ апартман
Задолжително патничко-здравствено осигурување, информации во агенцијата