LAST MINUTE ЛЕТО 2019
ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - БАЛИ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
Corfu Belvedere 3* - Промо ценовник до 31.03

CORFU BELVEDERE HOTEL 3* BENITSES www.belvedere-corfu.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – СЕ ВКЛУЧЕНО

5

20.05-15.06

15.09-10.10.2018

 

TWIN ROOM FOR SINGLE USE COMFORT

1Ad

56

71

56

1Ad+1ch(0-1)

56

71

56

1Ad+1ch(2-12.99)

56

71

56

TWIN ROOM COMFORT

2Ad

71

88

71

3Ad

95

119

95

3Ad+1ch(0-1)

95

119

95

3Ad+1ch(2-12.99)

104

129

104

2Ad+1ch(0-1)

71

88

71

2Ad+1ch(2-12.99)

80

99

80

2Ad+2ch(0-1)

71

88

71

2Ad+2ch(0-1)(2-12.99)

80

99

80

2Ad+2ch(2-12.99)

88

111

88

TWIN ROOM STANDARD

2Ad

81

101

81

3Ad

109

135

109

2Ad+1ch(0-1)

81

101

81

2Ad+1ch(2-12.99)

91

113

91

TWIN ROOM SUPERIOR

2Ad

97

117

97

3Ad

130

158

130

3Ad+1ch(0-1)

130

158

130

3Ad+1ch(2-12.99)

143

173

143

2Ad+1ch(0-1)

97

117

97

2Ad+1ch(2-12.99)

109

133

109

2Ad+2ch(0-1)

97

117

97

2Ad+2ch(0-1)(2-12.99)

109

133

109

2Ad+2ch(2-12.99)

122

147

122

Минимум престој

3

3

3

Stayover txa 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: 50 метри од плажа, паркинг, отворен базен, бесплатни чадори и лежалки на плажа, ресторан, бар,

Билијард

Соби:балкон, клима, САТ ТВ,телефон,фрижидер

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2018

УПЛАТА 25% ВЕДНАШ , 25% НАЈКАСНО ДО 30.04.2018 И 50% 14 ДЕНА ДЕНА ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ