Renaissance Hanioti Resort &Spa 4* - Редовен ценовник
Редовен ценовник

RENAISSANCE HANIOTI RESORT ****HANIOTI                 www.renaissance-hanioti.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА ПОЛУПАНСИОН

5

29.04-20.05

25.09-31.10

21.05-23.06

09.09-24.09

24.06-19.07

21.08-08.09

20.07-20.08

JUNIOR SUITE FOR SINGLE USE

1Ad

81

133

147

195

1Ad+1ch(0-1)

81

133

147

195

JUNIOR SUITE

2Ad

81

133

147

195

2Ad+1ch(0-1)

81

133

147

195

SUITE FAMILY

2Ad

81

133

147

195

3Ad

110

180

199

263

2Ad+1ch(0-1)

81

133

147

195

2Ad+1ch(2-11.99)

81

133

147

195

Мин. Престој

3

5

5

5

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: рецепција,ресторан,пул бар, снек бар, базен, детски базен

Соби: клима, чајна кујна, фрижидер,телефон,сеф,САТ ТВ, фен

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД