ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - ШПАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
Olympion Sunset 5* De lux - Fourka - Редовен ценовник

OLYMPION SUNSET 5* DE LUX   FURKA            www.olympion-sunset.com

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

4

20.05-31.05

25.09-15.10

01.06-16.06

12.09-24.09

17.06-16.07

27.08-11.09

17.07-26.08

Double Superior GV

109

151

196

229

Трето лице

29

40

58

63

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Superior SSV

121

161

207

239

Трето лице

29

40

58

63

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Superior Beach Front

144

177

232

277

Трето лице

29

40

58

63

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double De Luxe SSV

133

166

208

239

Трето лице

29

40

58

63

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double De Luxe Beach Front

150

182

244

281

Трето лице

29

40

58

63

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Junior Suite GV

133

161

209

247

Трето лице

29

40

58

63

Четвро лице

29

40

58

63

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2дете од 2-11.99 год.

Гратис

23

35

40

Junior Suite Beach Front

156

208

250

291

Трето лице

29

40

58

63

Четвро лице

29

40

58

63

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2дете од 2-11.99 год.

Гратис

23

35

40

3 дете од 2-11.99 год.

Гратис

23

35

40

Superior Beach Front XL

156

188

247

287

Трето лице

29

40

58

63

Четвро лице

29

40

58

63

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2дете од 2-11.99 год.

Гратис

23

35

40

3 дете од 2-11.99 год.

Гратис

23

35

40

Полупансион Плус

за соба на ден

20

20

20

20

Stayover tax 4 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: ресторан ,пиано бар, таверна ,кафетерија, снек бар, базен, пул бар, сеф на пецепција, детски базен, фитнес сала,одбојка,хидромасажа, сауна, амам, џакузи ,ароматерапија, спортови на вода

Соби:САТ ТВ,телефон,радио,мини бар,сеф,клима,балкон, во некои од собите и чајна кујна

HB+ вклучува пијалоци за време на вечера

ЗА ПРЕСТОЈ ПОДОЛГ ОД 14 НОЌЕВАЊА 5% ПОПУСТ

ЗА ЛИЦА ПОСТАРИ ОД 60 ГОДИНИ 5% ПОПУСТ

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД