ЗИМА 17/18
ЛЕТО 2018 - ГРЦИЈА
ВИКЕНД 19-ТИ ЈАНУАРИ
ЕП Ракомет 2018
ИНДИВИДУАЛНИ ПРОГРАМИ - Interhotel 4* - Сандански
Interhotel 4* - Сандански

Нова Година 2017 / 2018 г

ИНТЕРХОТЕЛ - САНДАНСКИ 4* (пакет цени)

3 ноќевања/полупансион

4 ноќевања/појадок

Тип на соба

РЕСТОРАН

САНДАНСКИ

РЕСТОРАН

РЕНЕСАНС

МЕХАНА

БУЛГАРЕ

РЕСТОРАН

САНДАНСКИ

РЕСТОРАН

РЕНЕСАНС

МЕХАНА

БУЛГАРЕ

DBL стандард

555 €

510 €

490 €

610 €

580 €

560 €

SGL стандард

355 €

340 €

330 €

410 €

395 €

385 €

DBL лукс

580 €

550 €

530 €

655 €

640 €

615 €

SGL лукс

385 €

370 €

360 €

450 €

435 €

428 €

STUDIO стандард (2 возрасни)

725 €

695 €

670 €

845 €

813 €

795 €

APP лукс (2 возрасни)

785 €

760 €

730 €

925 €

895 €

875 €

APP фамилијарен (2 возрасни)

970 €

950 €

920 €

1175 €

1145 €

1120 €

Дете 12-16г. на доп. легло во соба/стд/апп

220 €

210 €

200 €

230 €

213 €

205 €

Возрасен на доп. легло во стд/апп

220 €

210 €

200 €

230 €

213 €

205 €

Дете до 3,99 г.

бесплатно

бесплатно

Дете 4-11,99г. на редовно легло во соба

165 €

160 €

150 €

180 €

170 €

165 €

Дете 4-11,99г. на доп. легло во соба

110 €

105 €

100 €

110 €

100 €

95 €

Дете 4-11,99г. на доп.легло во стд/апп

66 €

65 €

55 €

55 €

45 €

40 €

Цените се дадени во евра, плаќање исклучиво во денарска противвредност 1еур=62мкд

Цената вклучува:

· 3 ноќевања на полупансион или 4 ноќевања со појадок

· Празнична Новогодишна вечер на 31 Декември на сет мени во соодветниот ресторан.

· Касен појадок на 01 Јануари 2017 од 10:00 до 14:00 часот

· Користење на парна бања, сауна и фитнес центар, затворен базен со минерална вода (попуолимписки размери), отворен базен со минерална вода, отворен термален базен со минерална вода, паркинг, бесплатен безжичен интернет во цел хотел, сеф на рецепција, туристичка такса.

Резервацијата е гарантирана само со уплата од 100% во рок од 5 дена по потврдувањето