ЗИМА 17/18
ЛЕТО 2018 - ГРЦИЈА
ВИКЕНД 19-ТИ ЈАНУАРИ
ЕП Ракомет 2018
ИНДИВИДУАЛНИ ПРОГРАМИ - Sv. Nikola 3* - Сандански
Sv. Nikola 3* - Сандански

 

НОВА ГОДИНА 2018 ВО СВ.НИКОЛА 3* - САНДАНСКИ

Дочек во РЕСТОРАН  - СВЕТИ НИКОЛА 

Тридневен пакет во DBL стандард – 174 евра

Тридневен пакет во DBL лукс – 205 евра

 --------------------------------------------------------------

Дводневен пакет во DBL стандард – 149  еврa

Дводневен пакт во DBL лукс – 170 евра

 

Дочек во РЕСТОРАН  - ПЛОМАРИ

 Тридневен пакет во DBL стандард – 199 евра

Тридневен пакет во DBL лукс – 226 евра

 -----------------------------------------------------------------------

Дводневен пакет во DBL стандард – 174  еврa

Дводневен пакт во DBL лукс – 196 евра

 

Во цената е вклучено:

 • 2 или 3 ноќевања со појадок
 • Бесплатен салатен бар за вечера вокласичниот ресторан (со исклучок на 31.12.2017)
 • НОВОГОДИШНА ВЕЧЕРА во основниот ресторан СВЕТИ НИКОЛА / ПЛОМАРИ  (по мени)
 • Бесплатно користење на покриен базен со минерална вода и џакузи, римска бања, фитнес, паркинг, wi-fiво целиот хотел,обезбедување 24ч , туристичка такса

 

Во цената НЕ е вклучено:

 • Превоз
 • Патничко осигурување

НАПОМЕНА:

 • Цените се дадени по лице
 • Деца до 4 години се бесплатно
 • Деца до 4 до 12 години на редовно легло – 50% попуст од цената на пакетот за возрасен.
 • За сместување во  еднокреветна соба  -16 еур на ден од цената на пакет за возрасен
 • Останатите услови за деца важат по редовен ценовник.
 • Важат општите услови на СКТМ

 УСЛОВИ ЗА ГОСТИНОТ

 • Резервацијата е гарантирана само со 100% авансно плаќање.
 • Цените се дадени само како пакет аранжмани, не постои можност за резервација на помалку ноќевања во дадениот период.
 • При откажување на резервацијата платената сума не подлежи на враќање на агентот или гостинот.