LAST MINUTE
ЛЕТО 2018 - ГРЦИЈА
BOROVEC - Bor 3*
Bor 3*
early booking попуст 15 % за резервации до 30.09

10 % за резервации до 31.10
дополнителни попусти 7=6; 11=9 за пристигнувања во период 08.01-31.01; 21.02-31.03
CH = CHILDREN 5-12 Услуга Ноќевање со појадок
Деца до 4.99 год се сместуваат БЕСПЛАТНО http://hotelbor-borovets.com/en.html
BOR 3* 29.12-02.01 24.12-28.12;
03.01-07.01;
01.02-20.02
01.12-23.12;
08.01-31.01;
21.02-31.03
DBL STANDART / BB 36,07 € 24,05 € 20,77 €
SGL 72,14 € 34,98 € 30,60 €
DBL 1AD+1CH 57,71 € 38,47 € 33,23 €
DBL 1AD+2CH 68,53 € 45,69 € 39,46 €
DBL 2AD 72,14 € 48,09 € 41,53 €
DBL 2AD+1CH 82,96 € 55,31 € 47,76 €
DBL 3AD 100,99 € 67,33 € 58,15 €
Доплати ADULT CHILD 5-12
Полупансион 6,00 € 3,00
Божиќна вечера 20,00 € 10,00
Новогодишна вечера 42,00 € 21,00
community tax 0,00 € 0,00
* цената вклучува користење на интернет и паркинг

Туристичка такса од 1€ по лице на ноќ (задолжително)


Цената е дадена во евра за уплата во денарска противвредност од 1€=62 мкд.