ЛЕТО 2018 - ГРЦИЈА
BOROVEC - Borovets Hills 5*
Borovets Hills 5*
Early Booking попуст 5% за резервации до 30.11, и платени до 30.11
Дополнителни попусти 7=6 за резервации со пристигања од 08,01 до 08.02
ПОПУСТИТЕ СЕ КОМБИНИРААТ Услуга Ноќевање со појадок и вечера
http://www.borovetshills-bg.com/hotel-en.php
Тип на сместување 22.12.2017 - 28.12.2017
05.01.2018 - 11.01.2018
09.02.2018 - 17.02.2018

15.12.2017-21.12.2017
12.01.2018 - 08.02.2018
18.02.2018 - 31.03.2018

Цена по лице во двокреветна соба 48,28 € 40,69 €
Дете до 11.99 год на дополнително легло 20,07 € 16,82 €
Дете до 11.99 на редовно легло 29,30 € 24,96 €
Возрасно лице на дополнително легло 34,18 € 28,75 €
Цена за студио за две лица 115,01 € 93,31 €
Дете до 11.99 год на дополнително легло 23,33 € 18,99 €
Дете до 11.99 на редовно легло 34,18 € 28,21 €
Возрасно лице на дополнително легло 40,15 € 32,55 €
Цена за апартман за две лица 126,95 € 104,16 €
Дете до 11.99 год на дополнително легло 25,50 € 21,16 €
Дете до 11.99 на редовно легло 37,98 € 31,47 €
Возрасно лице на дополнително легло 44,49 € 36,35 €
Цена за апартман лукс за четири лица 171,43 € 149,73 €
Дете до 11.99 год на дополнително легло 17,36 € 15,19 €
Дете до 11.99 на редовно легло 30,38 € 26,58 €
Возрасно лице на дополнително легло 84,63 € 61,85 €
Цената вклучува
Ноќевање со појадок и вечера
Користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес
Интернет, паркинг, деф
Internet, parking, safe
Цената не вклучува
Туристичка такса 1 еур по лице на ноќ
Максимално сместување
Single room 1 pax
Double room 2 + 1 pax
Studio 2 + 2 pax
Apartment 2 + 2 pax
Apartment Lux minimum 4 adults, maximum 4 + 2 pax
Попусти
Деца до 3.99 год се сместуваат бесплатно