LAST MINUTE
ЛЕТО - ГРЦИЈА
ЛЕТО - МАЛТА
Далечни патувања
BANSKO - Royal Towers 2*
Royal Towers 2*

ПЛАТИ 5, ДОБИЈ 7 НОЌИ за резервации во период 03.01-15.03.2017

Bansko Royal Towers 4*, Bansko http://www.banskotowers.com/

10 % Попуст за резервации направени до 15.11.2016 и платени 100% до 25.11.2016

Type of accommodation 27.12.2013 – 03.01.2014 HB 04.01.2014 – 10.01.2014
06.02.2014 – 18.02.2014
HB
01.12.2013 – 26.12.2013
11.01.2014 – 05.02.2014
19.02.2014 – 20.04.2014
HB
One bedroom apartment наем за двајца 122,04 € 90,72 € 76,68 €
Two bedroom apartment наем за четири лица 189,00 € 146,88 € 140,40 €
Adult on extra bed 36,72 € 23,76 € 20,52 €
Цената вклучува
Наем на апартман за број на лице према табелата услуга ноќевање со појадок и вечера
Користење на базен, џакузи, фитнес, сауна, паркин
Цената не вклучува
Туристичка такса од 1 еур по лице на ноќ
Патничко осигурување
Попусти
Деца до 11.99 год се сместуваат БЕСПЛАТНО
Доплати
Новогодишна вечера (задолжителна) 65 еур зџа возрасен, 30 еур за деца до 11.99 год
Максимално сместување
One bedroom apartment - 2 regular + 2 extra beds
Two bedroom apartment - 4 regular + 2 extra beds
Дополнителни попусти
7=6, 10=9, 11 =10, 14=12 за пристигнувања во период 07.01 – 05.02. и после 19.02.2014